اعزام هیات تجاری ایران به نمایشگاه سنگ برزیل

 نمایشگاه سنگ ویتوریا با 430 شرکت کننده و حضور کشورهای متعدد از اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکا و 24763بازدید کننده از 57 کشور دنیا چهارمین نمایشگاه مطرح دنیا است.

0 539

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، شرکت فرجاد تجارت طبق مجوز صادره از سازمان توسعه و تجارت ایران و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی و با همکاری اتاق بازرگانی اراک و شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی یک هیات تجاری متشکل از بیست نفر از فعالان صنعت سنگ را به چهل و یکمین نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل اعزام می دارد.

کشور برزیل بزرگترین تامین کننده سنگ در قاره آمریکا و دومین صادر کننده سنگ کوپ وهمچنین سومین صادر کننده سنگ های ورقه ای و چهارمین تولید کننده بزرگ سنگ دنیا است.

نمایشگاه سنگ ویتوریا با ۴۳۰ شرکت کننده و حضور کشورهای متعدد از اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکا و ۲۴۷۶۳بازدید کننده از ۵۷ کشور دنیا چهارمین نمایشگاه مطرح دنیا است.

  • تاریخ اعزام

۲۳ بهمن الی ۱ اسفند ۱۳۹۴

  • برنامه سفر

غرفه رایگان جهت معرفی صنعت سنگ ایران، ارائه کاتالوگ و بروشور هیات اعزامی،  بازدید از نمایشگاه سنگ ویتوریا، بازدید از معادن و کارخانجات شهر ویتوریا، جلسه مذاکره روردر رو با تجار کشور برزیل

  • خدمات تور

ویزا، پرواز امارات، اقامت ۳ شب در هتل ۵ ستاره در شهر برزیلیا و ۵ شب اقامت در هتل ۵ ستاره شهر ویتوریا با صبحانه، ترانسفر روزانه نمایشگاهی و فرودگاهی، بلیط پرواز رفت و برگشت از سائوپولو– برزیلیا– ویتوریا و بالعکس، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای محلی

  • خدمات ویژه

تهیه کتابچه هیات تجاری

دیدار با سفیر ایران در کشور برزیل

  • مدت تور

هشت شب و نه روز

  • مبلغ

اتاق سینگل : ۱۳۹۰۰۰۰۰۰ریال

اتاق دبل : ۱۲۳۰۰۰۰۰۰ ریال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.