امیرحسین خراسانی: برگزاری همایش رکود صنعت سنگ را برطرف نمی کند

0 3

امیرحسین خراسانی مدیربازرگانی شرکت معدنکاران محمودآباد در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: در زمینه صنعت سنگ و معدن همایش های بسیار زیادی برگزار می شود و در این همایش ها صحبتها بسیار خوبی هم گفته و شنیده می شود اما این صحبتها فقط در حد حرف است و بسیاری از آنها تا کنون عملی نشده است.

وی افزود: این همایشها بیشتر محل درآمدی است برای شرکتهای برگزار کننده و برای دیگران تقریبا بی فایده است. به جای هزینه کردن برای برگزاری این همایش ها می توان اطلاعات علمی که در این همایش ها ارائه می شود را از راههای دیگر به مخاطبان ارائه داد.

وی ادامه داد: رکودی که در صنعت وجود دارد برروی کار ما هم تاثیر گذاشته است چون کار ما وابسته به معدن و سنگ های تزئینی است و طبیعتا وقتی که در این حوزه رکود به وجود می آید روی حوزه های وابسته به آن نیز تاثیر می گذارد.

وی تصریح کرد: با تلاش هایی که در زمینه بازاریابی و فروش انجام داده ایم توانسته ایم فروش شرکت را در حد قابل قبولی نگه داریم و اجازه ندهیم تا تاثیرات مخرب رکود روی محصول ما تاثیرداشته باشد.

مدیربازرگانی شرکت معدنکاران محمودآباد گفت: محصولات شرکت ما به استانهای خراسان جنوبی، اصفهان، مرکزی و هرکجا که معدن سنگ تزئینی وجود داشته باشد ارسال می شود. فروش ما به کردستان بسیار زیاد شده که این نشان دهنده زیاد شدن فعالیت های معدنی در این استان است.

وی ادامه داد: مهمترین نکته ای که برای فروش کالا وجود دارد ثبات قیمت در بازار است. ما به شدت علاقمندیم که قیمت محصولات خود را بازار ثابت نگه داریم اما متاسفانه هزینه هایی که از سوی دولت بر ما تحمیل می شود ما را مجبورمی کند قیمت کالای خود را افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: ثبات در قیمت و ارائه محصول با کیفیت مهمترین عامل رشد و ترقی در بازارهای داخلی و جهانی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.