اهدا ۵۵۰۰ سند رایگان در شمال توسط بنیاد مستضعفان

0 2

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مسعود بهادران ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ملی محرومیت‌زدایی اهدای اسناد و املاک به مردم مناطق کم‌برخوردار، بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ سند رایگان روز شنبه ۲۴ شهریور ماه در شمال کشور اهدا خواهد شد.

مدیرکل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری و اجرای طرح بزرگ و ملی محرومیت‌زدایی، واگذاری اسناد و املاک کشاورزی و مسکونی، در ۳ آیین جداگانه در شهرهای بندرترکمن و بندرگز تحویل خواهد شد.

وی تصریح کرد: از این تعداد، بیش از یک‌هزار اسناد در روستاهای شمال کشور و بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ سند مسکونی و کشاورزی است که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار و فرمانداران واگذار می‌شود.

مدیرکل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تصریح کرد: قیمت و ارزش ریالی اسناد واگذاری کشاورزی و مسکونی بیش از ۱۵۲ میلیارد تومان بوده و مساحت آن بیش از ۶ هزارو ۲۰۰ هکتار است که به مردم مناطق محروم شمال کشور واگذار می‌شود.

وی یادآور شد: به نیت ۱۴ معصوم در این مراسمات که در شهرهای بندر ترکمن و بندرگز و جام خانه برگزار می‌شود، به طور نمادین به ۱۴ نفر اهدای اسناد خواهد شد.

  • تسنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.