حضور فعالان اقتصادی ۷ کشور در نمایشگاه سنگ ایران

0 3

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از مهر، حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ محلات از ۲۴تا ۲۷شهریورماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی سنگ محلات برگزار می شود.

وی افزود: این نمایشگاه بین المللی در فضایی به وسعت ۵۵هزار متر مربع در قالب هشت سالن نمایشگاهی برگزار می شود و مکان برگزاری آن در کیلومتر ۱۰ محور محلات به سمت نیم ور، بعد از شهرک صنعتی شهید بابایی است.

پورحسنی ادامه داد: تاکنون فعالان اقتصادی و تجاری هفت کشور شامل ترکیه، پرتقال، چین، هند، افغانستان، ایتالیا و یونان برای حضور در این نمایشگاه اظهار تمایل کرده اند و پیش بینی می شود که بیش از ۴۰۰ رایزن اقتصادی بین المللی به این نمایشگاه بیایند.

رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران بیان داشت: تلاش داریم حضور فعالان اقتصادی خارجی و بین المللی در نمایشگاه بیشتر شده تا از این طریق زمینه مناسب تری برای صادرات سنگ محلات و ارزآوری برای کشور فراهم شود.

پورحسنی گفت: در ارتباط با حضور فعالان صنعتی داخلی نیز از ۲۵هزار پیمانکار ساختمانی و شهرداری ها از سراسر کشور برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده که پیش بینی می شود با توجه به تخفیفات ارائه شده در قیمت سنگ، استقبال گسترده ای برای حضور در این نمایشگاه از جانب آنان صورت پذیرد.

وی خاطرنشان ساخت: در این نمایشگاه سالن عرضه سنگ خام نیز در نظر گرفته شده که در این رابطه ۹هزار تن انواع سنگ خام معادن کشور به منظور معرفی ظرفیت معدنی ایران در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گیرد.

رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: در حال پیگیری و رایزنی هستیم تا برای اولین بار نمایشگاه بین المللی سنگ محلات میزبان برگزاری سمپوزیوم مجسمه سازی با حضور هشت مجسمه ساز داخلی و خارجی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.