صادرات «سنگ الماس مال» به چین و ایتالیا

0 2

سعید گیلانی مدیرعامل مجموعه «سنگ الماس مال» در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: مجموعه الماس مال یک برند کشوری و هولدینگ است. برخی فعالیت های مجموعه الماس مال عبارتند از: اجرای پروژه های ساختمانی، استخراج سنگ از معادن مرمریت، تراورتن و مرمر و همچنین فراوری سنگ های ساختمانی به صوت اسلب.

وی در ادامه گفت: این مجموعه حدودا ۱۰ سال است که فعالیت می کند و دارای ۵ معدن فعال و ۴ کارخانه فرآوری سنگ است.

وی تصریح کرد: علاوه بر موارد فوق، این مجموعه در حوزه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی نیز فعال است و این گونه سنگ ها را با برند StoneGold توزیع می کند. سنگ های StoneGold مورد پسند عموم، صادرکنندگان خارجی و طلاسازان واقع شده و اگر کسی تمایل داشته باشد می توانیم نمایندگی فروش آن را در اختیارش بگذاریم.

گیلانی گفت: در حوزه صادرات سنگ مرمر (سبز پاک) که مرمر بسیار خاصی است با کشورهایی نظیر چین و ایتالیا همکاری داریم.

وی افزود: بزرگ ترین معضل صنعت سنگ در حال حاضر، نامشخص بودن آینده قیمت ها و سردرگمی بازار است. متاسفانه ۵۰ درصد وقت من به عنوان مدیر عامل صرف پیگیری اخبار اقتصادی می شود که برخی از این اخبار به شدت نگران کننده هستند و قدرت تصمیم گیری را از ما می گیرند.

وی تصریح کرد: حضور در نمایشگاه های بین المللی بسیار مفید است. معمولا کسانی که توانایی ارائه خدمات در داخل و خارج از کشور را دارند در نمایشگاهها شرکت می کنند، حضور یک شرکت در نمایشگاه نشان دهنده قدرت آن شرکت است. تجّار خارجی نیز معمولا به سمت کسانی می آیند و با کسانی تجارت می کنند که در نمایشگاه ها حضور مداوم دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.