صادرات «صنایع سنگ آس» به کانادا

0 1

محمد هادی مدیرعامل «صنایع سنگ آس» در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: فعالیت خود را در حوزه صنعت سنگ از سال ۹۵ آغاز و در سال۹۶ کارخانه صنایع سنگ آس را در خمین راه اندازی کردم. این کارخانه در زمینه تولید مصنوعات سنگی فعالیت دارد و با استفاده از دستگاه سی ان سی طرح ها و اشکال مختلفی را روی شمش های سنگ اجرا می کند.

وی افزود: در حوزه صادرات با کشور کانادا همکاری داریم و تاکنون برای صادرات محصولاتمان هیچ مشکلی نداشته ایم.

وی تصریح کرد: مهمترین مشکلی که در حال حاضر داریم کمبود و گران شدن لوازم مصرفی و ابزاراست. به عنوان مثال فرزها و دانه های فرزهایی که استفاده می کنیم در حال حاضر بسیار کمیاب و گران است. توقع ما از دولت این است که بسترهای لازم برای فراهم شدن این قطعات را فراهم کند تا ما بتوانیم به کار خود ادامه دهیم و فعالیت ما متوقف نشود. در حال حاضر برای ترخیص کالا از گمرک مشکل داریم و کالاها و ابزارهای ما از گمرک ترخیص نمی شوند.

وی ادامه داد: علاوه بر قیمت ابزارها، قیمت رزین و چسب نیز افزایش داشته است و متاسفانه به سختی در بازار گیر می آید. مالیات برارزش افزوده و مالیات برعملکرد هم از دیگر مشکلات ما است.  در حال حاضر شش نفر به صورت مستقیم و ۱۵ نفر به صورت غیرمستقیم با ما کار می کنند. برای فروش محصولاتمان هیچ مشکلی نداریم و همیشه و درهمه حال مشتری خاص برای محصولات ما وجود دارد.

وی ادامه داد: برای اولین بار است که می خواهم در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران شرکت کنم. به نظرم نمایشگاه بهترین محل برای ارائه و نمایش و معرفی محصولات است و در نمایشگاه می توان بازاریابی خوبی را برای محصولات انجام داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.