فعالیت های ارزشمند کنسرسیوم سنگ استان فارس

0 1

محمد کشاورز مسئول کنسرسیوم صادراتی سنگ استان فارس در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: انجام مذاکرات پی در پی و مستمر برای صادرات سنگ استان فارس به عمان، چین، دوبی، اندونزی، مالزی، هند ، ترکیه و ایتالیا از مهمترین اقدامات این کنسرسیوم است که تاکنون انجام شده و سنگ دهبید به صورت مستقیم و غیرمستقیم به این کشورها صادر می شود.

وی تصریح کرد: صنعت سنگ ایران جزء ۵ کشور برتر دنیا است، با حضور در نمایشگاه های بین المللی و افزایش صادرات می توانیم این رتبه را بالاتر ببریم و مقام نخست این صنعت را در دنیا به دست آوریم. نمایشگاه بهترین مکان برای بازاریابی محصولات صنعت سنگ است. اگر حضور صنعت سنگ ایران در نمایشگاه های بین المللی به صورت پاویون باشد قطعا نتیجه بسیار بهتری حاصل خواهد شد.

کشاورز در خصوص نمایشگاه سنگ اصفهان گفت: با توجه به اینکه بیشترین واحدهای فرآوری سنگ و واحدهای تولیدکننده ماشین آلات صنعت سنگ در اصفهان است این شهر به نوعی قطب سنگ کشور محسوب می شود و می توان گفت بهترین مکان برای برگزاری نمایشگاه است. در صورتی که این نمایشگاه معایب خود را برطرف کند می تواند به عنوان یکی از قوی ترین نمایشگاه های سنگ کشور بیشترین تعداد بازدیدکننده و تجار بین المللی و غرفه دار را از آن خود کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.