مجموعه معادن و کارخانجات marmoles robles ‏

0 2

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، Pavel Robles بنیانگذار شرکت (کارخانه و مجموع معادن): marmoles robles این مجموعه در فاصله یک فوتی منطقه  sierra elsarnos در منطقه ای کوهستانی واقع شده و در زمینه فرآوری و استخراج سنگ های ساختمانی مرمر، مرمریت و سایر سنگ های ساختمانی در شمال غربی منطقه gomez palacio, durango در کشور مکزیک فعالیت می کند.

این مجموعه که در منطقه ای بیابانی واقع شده با پتانسیل های بسیار بالا  comarca lagunera  فعالیت های گسترده ای را در زمینه استخراج سنگ های ساختمانی انجام می دهد.

بلوک های مرمر قرمز، مرمر مشکی، مرمر سفید و همچنین مرمریت سفید رویال و سنگ های ساختمانی دیگر در این منطقه و توسط این شرک استخراج می شوند.

با توجه به تجربه گسترده ای که این شرکت در زمینه استخراج و فرآوری دارد، مشتقات فراوری شده این سنگ ها برای تزئین ادارات، برج های تجاری و زیبا سازی خانه ها ارائه می شود.

پتانسیل بالای معادن مرمر قرمز، مرمر مشکی، مرمر عسلی؛ مرمر سفید و مرمریت سفید رویال این اجازه را به این شرکت داده که هر مقدار سنگ که لازم است بنا بر استانداردهای روز و کیفیت صادراتی مطابق با  رضایت مشتری استخراج و ارائه دهد.

این شرکت با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا (سیم برش و الماسه) میتواند با خیالی راحت سفارشات مشتری را در زمان مقرر و برحسب کیفیت بازار جهانی به مشتری ها تحویل دهد.

  • فرید محمدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.