برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ تهران با قدرت

0 187

کاوه فاضل مدیراجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: یازدهمین نمایشگاه  بین المللی سنگ تهران از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ تیر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۱۱۰ شرکت داخلی و ۶ غرفه خارجی از چین و ایتالیا و ترکیه  در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. به دلیل تحریم ها، شرکت های خارجی بسیار کمی در این نمایشگاه حضور دارند. کمبود حضور شرکت های خارجی فقط مربوط به این نمایشگاه نیست و در برخی نمایشگاه های دیگر که در حوزه صنعت سنگ برگزار شده نیز مشارکت شرکت های خارجی بسیار پایین بوده و در برخی موارد اصلا مشارکت کننده خارجی وجود نداشته است.

وی تصریح کرد: تقاضا برای حضور در نمایشگاه تهران از سوی شرکت های داخلی بسیار زیاد بود. علاوه بر شرکت های موجود حدودا ۸۳ شرکت داخلی برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کردند اما به دلیل کمبود جا نتوانستیم آنها را پذیرش کنیم. متاسفانه امسال شرکت سهامی نمایشگاه فضای کمی را در اختیار ما قرار داد.

وی ادامه داد: یازدهمین نمایشگاه سنگ تهران در فضایی به وسعت ۸۵۰۰ متر برگزار خواهد شد.

کاوه فاضل گفت: برگزاری سمینار«معماری و سنگ»، دعوت از هیات های تجاری و خریداران واقعی سنگ، برگزاری نشست های تخصصی با متولیان وزارت خانه در غرفه انجمن سنگ ایران و انتخاب غرفه برتر از مهمترین برنامه های نمایشگاه یازدهم تهران است.

وی تصریح کرد: برای برگزاری نمایشگاه یازدهم تهران تبلیغات بسیار گسترده ای در سطح کشور و در سطح بین الملل انجام شده است. معرفی نمایشگاه با ارائه کاتالوگ در نمایشگاه های مهم دنیا مانند شیامن و ازمیر، معرفی نمایشگاه تهران در نمایشگاه ساختمان عراق، نصب ۱۵ بیلبورد در مکان های مورد توجه دست اندرکاران صنعت سنگ و شرکت های ساختمانی برخی از این اقدامات است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.